Veritas SAT kursları Logo
VERITAS ACT -SAT Kurs ve Hizmetleri

Veritas IB - AP SAT ACT sınavlarında uzmanlaşmış 20 yıllık bir firmadır.

1. Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Avrupa , Amerika , Güney Kore , Kanada yı kapsayan ücretsiz eğitim danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

2. IB Programları

3. AP Programları

4. ALMANYA Universitelerine Başvuru ve TESTAS Sınavı Hazırlık

5. Creative Writing ( Universite Başvuru Mektupları)

Hizmetlerimiz verilmektedir.

 • ACT Grup Programlarımız

  ACT Sınavlarına yönelik grupların oluşumu öncelikle yapılmaktadır. Seviye tespit sınavı ardından gruplar oluşturulmaktadır. Öncelikle ACT Deneme Sınavlarına almaktayız. Ardından seviyelerine göre öğrencilerimiz en fazla üç kişilik gruplar kurmaktayız.

  ACT Grup için Tıklayınız
 • ACT Deneme Sınavlarımız

  Veritas ACT Kurslarında ACT sertifikalı öğretmenlerimiz yer almaktadır. Fakat burada en büyük üstünlüğümüz ONline Deneme sınav setlerimizdir. Bizdeki tüm ACT deneme sınavları On-line olarak Bilgisayar başında yapılır.

  ACT Deneme Sınav Programı
 • ACT 1-1 Kurs Programlarımız; ACT Sınavları Yetenek , Bilgi ve Hız Üzerine Tasarlanmış Sınavlardır. Sayısal Yeteneğinizi en son sınırlarına kadar ölçen sınavlardır. SAT den farklı olarak ACT de Fen Bilgisi bölümü de vardır. Özellikle sayısal tercihli öğrenciler için ACT daha avantajlı olabilir. Referanslarımız

En merkezi yerlerde Sürekli Deneme Sınavı

Veritas SAT kursları ile başarı

Türkiye de en çok Burslu Öğrenci yollayan kurumuyuz. Bize göre ABD de eğitim istiyorsan sen kötü bir öğrenci değilsin. Burslu gitmelisin En iyi yere gitmelisin. Turistik seyahat isteyorsan Turizm acentaları bu işi yapıyor.

Veritas Olarak bizim hedefimiz öğrencilerin en iyi üniversitelerden kabul almasıdır.

SAT Kurs Programlarımız öğrencinin hedeflerine göre hazırlanmaktadır.

Veritas olarak bireye özel programlarımız bulunmaktadır. Ayrıca SAT deneme sınavları yaparak isteyen öğrencilere yönelik grup programlarıda mevcuttur.

Veritas

Veritas Kursları 2006 yılında Akademisyen bir kadro ile kuruldu. ODTU disiplini ile en seçkin üniversite mezunlarının birlikte kattığı değerler ile başarılar elde etti. Bizim SAT kurslarımız başarı hedefine göre tasarlanmıştır.. Yurt Dışı danışmanlığımız garip garip başvuru dosyalarına dayanmaz. Başarıya dayanır.

En güncel deneme sınavları , en güncel eğitim materyallerini eğitimde kullanırız. SAT kurslarımızı öğrencilerimizin okul ve akademik takvimlerine göre düzenlemekteyiz.

Contact Information
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: